371 6 724 21 33

Itālija

Itālija

Itālija sniedz iespēju atklāt lielākās Vidusjūras salas – Sicīlijas romantisko dienvidu saules baudījumu, laikā kad citur Eiropā jau pamazām iestājas rudens. Vēsture vijas cauri salas būtībai un pastāv arī mūsdienu cilvēku ikdienā – zivju tirgotāji uz ielām, seni tempļi un izbraucieni ar laivām sicīliešu tradicionālo melodiju pavadībā un, protams, lieliskā itāļu virtuve. Sicīlija aicina izbaudīt mazliet noslēpumainu un romantisku atvaļinājumu...

Goa

Izraēla

Goa ir pasaules slavens kūrorts, kurš tiek dēvēts par Indijas okeāna pērli.Goa ir atpazīstams kūrorts pateicoties nebeidzamām smilšu pludmalēm, kristāldzidram okeāna ūdenim un skaidrām debesīm, kas vietējiem iedzīvotājiem un viesiem ikdienā rada bezrūpības un viegluma sajūtu. Kūrorts saviem viesiem piedāvā dažādas atpūtas iespējas - sauļošanos, iepirkšanās tūres vietējos tirdziņos, ajūrvēdas procedūras, kā arī citu eiropiešiem neierastu un eksotisku pieredzi.

Madeira

Madeira

Madeiras sala tiek dēvēta par „Dievu botānisko dārzu.” Sala ir ideāli piemērota dabas mīļotājiem, jo tajā ir vienreizējas un neatkārtojamas dabas ainavas un visu gadu ziedoši botāniksie dārzi un parki. Klimats ir ļoti patīkams un ūdens temperatūra ir piemērota peldēšanai visu cauru gadu. Uz salas ir iepējams baudīt vienreizējas pastaigas kalnos, nodarboties ar dažādiem aktīvā sporta veidiem, kā arī vienkārši baudīt mierīgu un relaksējošu atpūtu malkojot neatkārtojamos Madeiras deserta vīnus.

Aviobiļetes online
Сopyright © 2005-2018 TBS.
Rīga, Dzirnavu iela 91.
All Rights Reserved.