Jūs esat iegādājies aviobiļetes uz kādu no Eiropas galvaspilsētām vai arī vēlaties sev vai sev tuvajiem pasniegt lielisku nedēļas nogales izbraucienu, tad noteikti Eiropa sniegs Jums daudz iespēju aplūkot citu dzīves ritumu, ļaus Jums izrauties no ierastās ikdienas un kaut uz mirkli pazust citas kultūras ietvaros.

Šobrīd tiek piedāvāti tiešie reisi no Rīgas uz gandrīz visām Eiropas galvaspilsētām. Vai esat nolēmis sākt rītu iepērkoties Oksfordas ielā, Londonā, vai brokastīs nobaudīt patiesu itāļu picu kādā no Milānas restorāniem, vai pastaigāties pa Ramblas bulvāri Barselonā, vai ļauties Karlovy Vary dziednieciskajai gaisotnei un vakaru noslēgt niekojoties ar dzirkstošo vīnu Montmartras pakalnā Parīzē, kamēr Jūsu sejas aprises tiek iemūžinātas ar vietējā mākslinieka otas vilcieniem? Tas viss ir iespējams un ir tikai rokas stiepiena attālumā.

Lai Jūsu brauciens paliktu vienmēr patīkamās atmiņās, mēs piedāvājam sekojošus pakalpojumus:

  • Aviobiļešu rezervēšana;
  • Viesnīcu rezervēšana;
  • Transfēru organizēšana un mašīnu īre;
  • ekskursijas (uz pieprasījuma).

Sadarbojoties ar uzticamiem ienākošā tūrisma pārstāvjiem dažādās Eiropas valstīs, piedāvājam pievienoties arī organizētiem grupu braucieniem, kur gida pavadībā Jums būs iespēja palūkoties uz pilsētām no cita skatpunkta.

Itālija

Itālija ir valsts, kurā ir neiespējams neiemīlēties. Tā savaldzina jau pirmajos mirkļos un grūti iedomāties kādu, kuram šeit nebūtu vēlme atgriezties vēl un vēl. Ja esat devušies tikai īsā nedēļas nogales izbraucienā uz kādu no Itālijas lielpilsētām, vai arī ilgākā atpūtas braucienā pa dažādiem šīs valsts nostūriem – tā piedāvās katram kaut ko neaizmirstamu.Mūsu partneri

Aviobiļetes online Czech Airlines

Pierakstīties jaunumiem

Сopyright © 2005-2014 TBS.
All Rights Reserved.